Current Events
 
03/03/2012 8:56 PM by
Bookmark and Share

Pairings at 7 am, 2nd floor of the MLC. Breakfast provided. 

 

Elim Judges

Abelkop, Garret

Azimi, Matt

Batterman, Bill

Basco, Colin

Beyer, Tommy

Bogert, Eric

Chung, Seungwon

Davis, Maggie

Feinberg, Amy

Foretich, Matt

Galerstein, Robert

Gauis, Osayame

Geddes, Eilidh

Grellinger, Adam

Hart, Andrew

Johnson, Ben

Keunzel, Ellie

Kostrinsky, Adam

Layton, Austin

Lee, David

Levy, Ben

Lundeen, Geoff

Mehlin, Ben

Mitchell, Todd

Panday, Anuj

Phillips, Scott

Quinn, Robbie

Rivera, Rebecca

Rosenthal, Matt

Schimer, Abby

Sethi, Neil

sharp, jon

Sharpe, Stacey

Tieu, Kelly

Ward, Lauren

Willoughby, Lisa

 

Novice Teams Clearing


Alpharetta High RG (Rajiv Reddy & Apurva Gundaria)

Alpharetta High WN (Kiyoshi Woolheater & Jatin Nanda)

Cairo AD (Tyler Angelier & Bailey Duggan)

Chamblee Charter PA (Eu-Chae Park & Swapnil Agrawal)

Chattahoochee DD (Rohit Devulapalli & Sahrudh Dharanendra)

Chattahoochee VV (Ankita Varman & Nikita Varman)

Chattahoochee LK (Joanne Lee & Manasa Kadiyala)

Chattahoochee DS (Michelle David & Max Shapiro)

George Walton Academy BK (Laura Barnes & Ashley Kennedy)

George Walton Academy CC (Caitlyn Catoe & Hannah Cole)

Milton NG (Meghana Nallajerla & Akash Gogate)

Northview JS (Lillian Jin & Cathy Sun)

Sequoyah CH (Randy Chabot & James Hamill)

Westminster Schools SG (John Shen & Naman Gupta)

Westminster Schools FS (Saul Forman & Sam Seitz)

Westminster Schools OA (Eric Odermatt & Arvind Atmuri)

 

Open Teams Clearing


Alpharetta High PL (Anushka Panday & Reuben Lack)

Alpharetta High SR (Suraj Sehgal & Mili Raina)

Chattahoochee CK (Will Caplan & Viveth Karthikeyan)

Chattahoochee KL (Christi Koutrelakos & Andrew Lockwood)

Johns Creek AS (Marcus Azimi & Ofir Stolarski)

Johns Creek DF (Poonam Dalwadi & Josh Foretich)

Johns Creek FD (Sean Foley & Jake Davis)

Johns Creek TH (Somya Tirath & Chetan Hebbale)

Milton TV (Anirudh Tadanki & Shaun Verma)

Montgomery Bell Acade BH (Galen Bullington & Kelly Haselton)

Stratford Academy JS (Andrew Jones & Hemanth Sanjeev)

Westminster Schools PP (Rahul Patel & James Pavur)

Westminster Schools XH (Willy Xiao & Nate Hall)

Woodward Academy SN (Karthik Srinivasan & Nasir Nanjee)

Woodward Academy SG (Rahim Shakoor & Meera Gorjala)

Wheeler KZ (Daniel Kreus & Lucy Zhang)